O BezPráce.cz

Na BezPráce.cz se snažíme pomoci lidem, kteří kvůli aktuální situaci přišli o práci a ocitli se nečekaně na pracovním trhu.

Na trh práce se dostává mnoho lidí, kteří neměli šanci se na aktuální situaci připravit a běžně by práci nehledali, nebýt COVID-19.

Snažíme se proto spojit ty nejlepší projekty a dobrovolníky z českého HR, abychom společně těmto lidem pomohli zorientovat se na trhu práce a zvýšit jejich šance získat rychle novou práci.

Proto jsme založili web BezPráce.cz, kde tuto pomoc zdarma realizujeme.

O StartupJobs

StartupJobs pomáhá lidem hledat smysluplnou práci, do které se budou každý den těšit. A naopak - startupům a skvělým firmám hledá ty nejlepší talenty, které jejich podnikání posunou dál.

Od založení v roce 2012 díky StartupJobs našlo novou práci už 15 tisíc lidí. Nové uplatnění na StartupJobs hledají vývojáři, markeťáci, obchoďáci, administrativní pracovníci a další. A že mají z čeho vybírat - jen v loňském roce na StartupJobs firmy vystavily přes 5400 nabídek.

Kromě toho portál pravidelně publikuje články o novinkách ze startupové scény v Newsroomu StartupJobs. Nabízí i speciální znalostní testy, díky kterým můžou kandidáti zjistit, jak si vedou v jednotlivých oborech. Nově StartupJobs zavedl také sekci Vzdělávání, která talentům pomáhá rozšiřovat obzory.